Želite darilo?

Prejmite ga ob nakupu Calvin Klein izdelkov nad 39 €

Sebastian Professional Penetraitt Obnovitveni šampon za ženske 1000 ml

Barvani lasje, Poškodovani lasje

Na zalogi od 1 do 3 kos   |  (ID: 24400)
34,89  € / 1 l, vključno z DDV
2 - 5 kos 34,54 € / kos
6 - 25 kos 34,19 € / kos
Prihrani 0 €
55,70 € 55,70 € Priporočena cena dobavitelja.
Več informacij
55,70 € 55,70 €
Znižano za 37% 34,89 €
Dostavili bomo
v 2-5 dneh  za  3,70 €
- 20 % nad 95 €. Koda: INSOMNIA20 Koda za popust velja do 11. 4. 2025 21:59
34,89 €

Opis izdelka

Obnovitveni šampon Sebastian Professional Penetraitt obnavlja in krepi poškodovane ter stresne lase in lase brez energije. Z uporabo šampona bodo lasje globoko negovalni, zdravi in krepki.

Uporaba

Nanesite primerno količino šampona na mokre lase. Spenite in temeljito splaknite. Po potrebi ponovite. Za optimalni učinek nadaljujte z izdelki za nego las iz iste serije. Pred uporabo se posvetujte s frizerjem, ali je ta izdelek primeren prav za vaše lase.

Količina in sestavine

Količina: 1000 ml

Water, Ammonium Lauryl Sulfate, Ammonium Laureth Sulfate, Cocamide MEA, Glycol Distearate, Dimethicone, Cetyl Alcohol, Fragrance, Polyquaternium-10, Sodium Citrate, Sodium Benzoate, Disodium EDTA, PEG-7M, Citric Acid, Hydrolyzed Silk, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Oryza Sativa (Rice) Bran Oil, DMDM Hydantoin, Ammonium Xylenesulfonate, Sodium Chloride.

Seznam sestavin se lahko spremeni. Svetujemo vam, da vedno preverite seznam sestavin, ki so navedene na kupljenem izdelku.

Raziščite

Nalaganje…
Ocena strank

Ni še nobene ocene!
Napišite prvo oceno.

Izbrano za vas


Dostava:
Plačilo:
Certifikat:
Made with by PragueBest
Dodano na seznam:
>

+ Ustvarite seznam želja